Peb Cov Khoom lag luam

Fiber ntau Optic Cable

Fiber optic cable, tseem hu ua optical fiber cable yog kev sib dhos siv los hloov cov ntaub ntawv ntawm pulses ntawm lub teeb. Cov kab hluav taws xob fiber optic tsim tsa los ntawm ib los yog ntau qhov muaj fiber ntau qhov txhab, ntxiv dag zog thiab tiv thaiv nrog cov khoom tshwj xeeb kom muaj cov khoom zoo thaum lub caij cov kab kev sib txuas lus.

Optical fiber yog lub thev naus laus zis uas tso cai rau lub teeb kom mus raws txoj kev nyias daim hlab. Cov iav iav muaj qhov tshwj xeeb txoj kab uas hla, feem ntau yog 9/125 rau ib hom kev sib txuas. Fibers tsim los ntawm cov thev naus laus zis sib txawv tau qhia tias txoj kab hluav taws xob tawg ntawm lub raj ntawm cov qauv G652D, G657 A1, G657 A2. Cov kab hluav taws xob co yog tsim los ntawm cov xim sib txawv, uas ua rau cov kab sib txuas tau yooj yim thaum cable cores splicing.

Jera muaj ntau hom cables uas nyob ntawm thaj chaw thov, xws li:
1) Lub ntsiab kab fiber ntau cable
2) FTTH poob fiber ntau optic cable
3) Sab hauv tsev xa hluav taws xob fiber ntau cable
4) Kab ciav hlau ciav hlau
Txawv ntawm hom cable muaj cov sib txawv thiab siv rau cov ntawv thov sib txawv. Qee qhov kev thov thov cov dej pov thawj, lub zog ntawm lub zog loj, UV tiv taus thiab peb ntxiv qee yam khoom siv (Cov hlau hlau, RFP, aramid xov, jelly, PVC raj thiab lwm yam) hauv cable los txhim kho nws cov kev ua tau zoo.

Jera ua tiav cov fiber ntau them rau cable kho rau GPON, FTTx, FTTH kev tsim kho network. Peb txoj kab hluav taws xob muaj peev xwm thov rau hauv nruab nrab lub voj lossis kab kev deb rau cov tuam tsev kev lag luam, kev tsheb nqaj hlau thiab kev tsheb thauj mus los, cov tuam tsev tsim kho, hnub tim chaw thiab ect.

Peb lub xov tooj tau txheeb xyuas nyob rau hauv lub hoobkas chav kuaj lossis koob thib 3 tog kev kuaj, kuaj lossis kuaj nrog suav daws tsis txaus thiab xa cov xeem poob, ntsuas lub zog tensile, ntsuas kub thiab vaum Cycling Test, UV laus kuaj thiab lwm yam uas yog raws li cov qauv ntawm IEC-60794, RoHS thiab CE.

Jera muaj txhua yam sib txuas ntawm lub qhov muag xa hluav taws xob rau cov khoom siv sib txuas xws li: fiber ntau optic cable clamp, fiber ntau optic paws plooj, fiber ntau optic splice kaw, fiber ntau optic txiav lub thawv thiab lwm yam.

Thov koj xav tiv tauj peb rau cov ntaub ntawv yav tom ntej!